خانه / ارز دیجیتال / آموزش استخراج / استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی
آموزش استخراج بیت کوین با کامپیوتر
آموزش استخراج بیت کوین با کامپیوتر

استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی

آموزش استخراج بیت کوین با کامپیوتر با روش کاملا واقعی و رایگان آیا میدانستید میتوانید با PC بیت کوین استخراج کنید

آیا این امکان وجود دارد که با کامپیوتر خانگی خود بیت کوین استخراج کنیم؟ بله شما میتوانید با PC یا لب تاپ خود هم Bitcoin استخراج کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید ولی چطور یا چه میزان را در ادامه خواهیم گفت.

آموزش ماینینگ بیت کوین با کامپیوتر شخصی

در این روش شما میتوانید از چندین نرم افزار مختلف جهت استخراج بیت کوین استفاده کنید اما روشی که کاملا تضمینی می باشد که بدون نیاز به هیچ کار خاصی و فقط با صرف چند دقیقه از زمان خود جهت راه اندازی این سیستم میتوانید بدون نیاز به کار با نرم افزار خاصی ماین کردن یا استخراج بیت کوین را انجام دهید.

نکته مهم قبل از استخراج بیت کوین

توجه داشته باشید که اگر فکر میکنید با این کار یک شبه میلیونر خواهید شد همین الان این صفحه را ببندید و به سراغ کار دیگری بروید و این قول را به شما میدهم که هرگز کاری را نخواهید یافت که یک شبه میلیونر شوید، اما با کمی هوشیاری میتوانید به آهستگی و قدرت پول دربیاورید و میزان آن کاملا به خودتان بستگی خواهد داشت.

شروع استخراج بیت کوین با کامپیوتر

به سرعت به سراغ اجرای کار میرویم برای شروع از طریق این لینک وارد وب سایت مورد نظر شده و طبق مراحل زیر پیش بروید:

دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین برای PC

بعد از ورود به لینک بالا مانند تصویر زیر نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین
دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین

نصب نرم افزار ماینیگ بیت کوین

نرم افزار مانند کروم برای شما نصب خواهد شد و هیچ کار دیگری نیازی نیست انجام دهید.

شروع استخراج بیت کوین با برنامه ویندوز

بعد از اینکه نرم افزار را نصب کردید کافیست آن را اجرا کنید و مانند تصویر زیر به قسمت استخراج مراجعه کنید.

نکته خیلی مهم حتما در نرم افزاری که نصب کردید با اکانت جیمیل خود وارد نرم افزار شوید تا تمامی اطلاعات شما برای استخراج بیت کوین موجود باشد.

کار تمام شد و شما میتوانید با انجام کار های روزانه و وبگردی خود با این نرم افزار به راحتی بیت کوین استخراج کنید و حتما لینک خود را به دوستان خود معرفی کنید تا سرعت استخراج شما بیشتر شود.

نکات مهم برای استخراج بیت کوین با این برنامه

کار با نرم افزار مذکور بسیار ساده است در واقع شما مرورگر کروم را نصب کرده اید و میتوانید از تمامی قابلیت های آن استفاده کنید و علارقم آن بیت کوین نیز استخراج کنید اما شاید بهتر باشد چند مورد از نکاتی که باید در استفاده از آن دقت داشته باشید را عنوان کنم.

چطور درآمد بیت کوین را نقد کنم؟

سوال بسیار مهم همین است چطور بیت کوینی که ماین کردیم را نقد کنیم؟ به راحتی شما کافیست در این وب سایت ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت خود را کامل کنید و کیفت پول بیت کوین را دریافت کنید سپس بیت کوین هایی که استخراج کرده اید را به این کیف پول انتقال دهید به همین راحتی میتوانید در این صرافی بسیار امن و سریع خرید و فروش انجام دهید و درآمد خود را نقد کنید.

میزان درآمد من برای استخراج بیت کوین با کامپیوترم چقدر می باشد؟

میزان درآمد یا بیت کوین استخراج شده به دو عامل بستگی دارد : ۱- میزان فعالیت شما ۲- میزان فعالیت زیرمجموعه های شما، اگر شما به صورت روزانه از کامپیوتر استفاده میکنید کافیست نرم افزار استخراج را اجرا کنید و از آنجایی که این نرم افزار درواقع یک مرورگر نیز میباشد میتوانید به کارهای روزمره و وبگردی خود مشغول باشید و از طرفی دوستانی هم به صورت زیرمجموعه برای خود جمع آوری کنید به این صورت درآمد شما بیشتر خواهد شد.