خانه / فناوری / بازی ویدیویی / گرافیک آنچارتد ۴ بالاتر رفت؛ بازی برای PS4 Pro آپدیت شد

گرافیک آنچارتد ۴ بالاتر رفت؛ بازی برای PS4 Pro آپدیت شد

به این موضوع که کنسول PlayStation 4 Pro همین حالا هم در مملکت ما پیدا می‌شود کاری نداریم؛ عرضه‌ی رسمی کنسول ارتقا یافته‌ی سونی برای چند روز آینده برنامه‌ریزی شده است. بازی‌ها هم یکی پس از دیگری برای این کنسول بروزرسانی می‌شوند. استودیوی بازی‌سازی «ناتی‌داگ» هم بازی «آنچارتد ۴» (Uncharted 4) را برای مدل جدید پلی‌استیشن۴ بروزرسانی کرده است. در کنار بروزرسانی گرافیکی بازی، آنچارتد ۴ هم‌چنین بخش چند نفره‌ی جدیدی پیدا کرده است.

آنچارتد ۴ هم از سوی منتقدان و هم از سوی بازی‌کننده‌ها بازخورد بسیار خوبی گرفته.

حالت جدیدی که به بخش چند نفره‌ی آنچارتد ۴ اضافه شده است، Classic Mode نام دارد. طبق گفته‌ی استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ، بخش Classic Mode را با الهام از بخش چند نفره‌ی آنچارتد ۲ ساخته‌اند؛ طوری که این بخش تمام قابلیت‌ها و امکانات جدید بخش چند نفره‌ی آنچارتد ۴ را حذف می‌کند و کاری می‌کند تا بخش چند نفره، شبیه به همین حالت در آنچارتد ۲ شود. امکان خرید سکه یا استفاده از آیتم‌های مخصوص در حالت Classic Mode وجود ندارد.

Uncharted4Multiplayer

بروزرسانی جدید آنچارتد ۴ این بازی را برای کنسول PlayStation 4 Pro، با قابلیت نمایش بازی به وضوح تصویر ۴K (البته تاکید می‌کنیم، «نمایش» با وضوح تصویر ۴K نه رندر) و هم‌چنین نمایش بازی به صورت HDR بروزرسانی می‌کند.

فصل سوم مسابقات بخش چند نفره‌ی آنچارتد ۴ هم با تغییراتی که بروزرسانی جدید اعمال می‌کند، شروع می‌شود.

آنچارتد ۴ اوایل سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه شد. این بازی هم از سوی منتقدان و هم از سوی بازی‌کننده‌ها بازخورد بسیار خوبی گرفته و یکی از نامزدهای اصلی برای تبدیل شدن به بازی سال است.

منبع: GameSpot

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *