خانه / فناوری / بازی ویدیویی / مایکروسافت و اسکویر انیکس از خیزش توم ریدر کاملا راضی هستند

مایکروسافت و اسکویر انیکس از خیزش توم ریدر کاملا راضی هستند

علیرغم برخی از آمارهای غیررسمی از آمار فروش بازی «خیزش توم ریدر» (Rise of the Tomb Raider)، ناشران‌اش، مایکروسافت و اسکویر انیکس از این بازی مایوس نیستند.

اسکویر انیکس و مایکروسافت کاملا از بازی و تیم‌های «کریستال داینامیکس» و «ایدوس مونتریال» راضی هستند.

بازی خیزش توم ریدر چند هفته پیش عرضه شد و منتقدان هم نظرات مثبتی نسبت به آن داشتند، هرچند که در همان روز عرضه‌ی بازی «فال اوت ۴» عرضه شد. گرچه هیچ گزارش رسمی از آمار فروش این بازی منتشر نشده، اما بعضی از گزارش‌ها نشان می‌دادند که فروش چندان مطبوعی نداشت.

«برایان هورتون»، کارگردان بازی در یک تالار گفتمان غیر رسمی توم ریدر به طرف‌داران این بازی گفت که آمار و ارقام حاکی از فروش اندک این بازی واقعیت ندارد. او گفت: “من نمی‌خواهم خارج از موضوع صحبت کنم، اما در این تاپیک درباره‌ی گزارش‌هایی صحبت شد که از فروش کم بازی و تاثیر آن روی تیم توسعه‌دهنده خبر می‌دادند. اسکویر انیکس و مایکروسافت کاملا از بازی و تیم‌های «کریستال داینامیکس» و «ایدوس مونتریال» راضی هستند. من اجازه ندارم درباره‌ی میزان فروش‌ صحبت کنم.” هورتون تکرار کرد که ناشران از بازی و توسعه‌دهندگان کاملا راضی بودند و همه‌ی آنها منتظر مراسم Game Awards هستند چرا که بازی‌شان برای دریافت جایزه نامزد شده است.

او اضافه کرد که: “تیم توسعه‌دهنده‌، مسوول میزان فروش نیست. بلکه نتایج نقد و بررسی و عرضه‌ی به موقع بازی در سنجش ما تاثیر می‌گذارند. ما به این اهداف دست یافتیم. رسانه‌های مطبوعاتی مرتبط با بازی، خیزش توم ریدر را یک بازی با کیفیت توصیف می‌کنند.”

مراسم Game Awards این پنج‌شنبه در دوازدهم آذر ماه برگزار خواهد شد. خیزش توم ریدر در اوایل سال ۲۰۱۶ برای کامپیوتر شخصی و مدتی بعد از آن برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع: Tomb Raider Forums

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *