خانه / سبک زندگی / مد و زیبایی / سیاهی زیر چشم را با ترفندهای آرایشی از بین ببرید

سیاهی زیر چشم را با ترفندهای آرایشی از بین ببرید

کبودی زیر چشم یکی از معایبی در صورت است که می‌توانید با آرایش آن را محو کنید. به راحتی با تکنیک‌های آرایشی زیر کبودی زیر چشم خود را از بین ببرید.
کبودی دور چشم

یکی از عواملی که زیبایی چهره شما را می‌پوشاند سیاهی و کبودی دور چشم است که شما خسته و بیمار نشان می دهد. کمبود خواب، آلرژی، وراثت و هورمون‌ها همگی می‌توانند باعث سیاهی شوند. اما شما می‌توانید با استفاده از یک روش مناسب در هنگام آرایش کردن، سیاهی دور چشم خود را کم‌تر کنید و یا کاملا بپوشانید. با این مقاله در مجله دلتا همراه شوید.

کرم پودر مرحله اول رفع کبودی دور چشم

اول از همه کرم پودر همیشگی خود را استفاده کنید. با استفاده از اسفنج و یا انگشتان خود آن را دور چشم هم بزنید. با یک ماساژ ملایم آن را پخش کنید تا جذب شود. دقت کنید که حتما کرم پودر جذب پوست شما شده باشد.

کبودی زیر چشم

مرحله دوم

سپس از کانسیلر استفاده کنید. در بازار کانسیلرهای مختلفی برای پوشاندن انواع مختلف کبودی دور چشم وجود دارد. اگر رنگ سیاهی به بنفش متمایل است، از یک کانسیلر با تن زرد استفاده کنید. اما اگر سیاهی دور چشمان شما به رنگ آبی متمایل است از یک کانسیلر با تن نارنجی استفاده کنید.
وقتی کانسیلر مناسب را انتخاب کردید آن را به دور چشم خود بزنید. با ضربات نوک انگشت سعی کنید آن را محو و یک‌دست کنید. در ابتدا ممکن است حس کنید صورت شما کمی غیرطبیعی شده است. بعد از طی کردن مراحل بعدی و در پایان، این حالت از بین می رود.

پنکک اصل مهم در رفع کبودی دور چشم

بعد از اینکه کرم پودر و کانسیلر را استفاده کردید از پنکک یا پودر استفاده کنید. پنکک را به همه جای صورت خود از جمله زیر چشم‌ها بزنید. فرچه و یا پد پنکک را خیلی آرام روی پوست زیر چشم خود بمالید تا کرم پودر و کانسیلر پاک نشود.

باز هم کانسیلر

دوباره از کانسیلر استفاده کنید. مثل دفعه اول با با ضربه زدن توسط نوک انگشتان خود آن را محو کنید. اما توجه داشته باشید که رنگ کانسیلری که بار دوم استفاده می‌کنید با کانسیلری که در ابتدا از آن استفاده کردید باید متفاوت باشد. کانسیلر اول باید روشن و اصلاح‌کننده باشد اما کانسیلر دوم باید شبیه رنگ پوست شما باشد. اطمینان داشته باشید با این ترفندها به راحتی کبودی دور چشم خود را برطرف می‌کنید و زیبایی چهره شما چند برابر خواهد شد.

باز

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیبایی جوراب‌های مناسب یک استایل خاص را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *