خانه / فناوری / بازی ویدیویی / در سال ۲۰۱۷ هم منتظر Assassin’s Creed و Far Cry جدید نباشید

در سال ۲۰۱۷ هم منتظر Assassin’s Creed و Far Cry جدید نباشید

همان‌طور که می‌دانید شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ قسمت جدیدی از مجموعه بازی‌های «فرقه‌ی اساسین» (Assassin’s Creed) راهی بازار نمی‌شود. در حالی که امیدوار بودیم سال آینده با یک فرقه‌ی اساسین باکیفت‌ روبه‌رو شویم، یوبی سافت اعلام کرد که فعلا نباید منتظر قسمت جدید این مجموعه و حتی «فارکرای» (Far Cry) باشیم.

در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه‌ی دو بازی Assassin’s Creed و Far Cry نخواهیم بود.

«تامی فرانسوا» (Tomy Francois) از مسئولان شرکت یوبی‌سافت گفت که دو مجموعه‌ی فارکرای و فرقه‌ی اساسین به یک استراحت طولانی نیاز دارند تا بتوان ویژگی‌های جدید و هیجان انگیز لازم را به آن‌ها اضافه کرد. این مسئول یوبی‌سافت گفت که تمام این تصمیمات از سوی «ایو گیلمو» (Yves Guillemot) رییس این شرکت گرفته شده.

فرانسوا در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت:” داستان از این قرار است که نسخه‌ی الفای این بازی‌ها باید یک سال قبل از عرضه‌ی نهایی آماده شود. پس به همین دلیل در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه‌ی فرقه‌ی اساسین و فارکرای جدید نخواهید بود.” یوبی‌سافت می‌خواهد زمان بیشتری برای پالیش بازی‌هایش بگذارد تا کیفیت نهایی ‌آن‌ها بیشتر شوند.

شرکت یوبی‌سافت در چند سال گذشته قصد داشته تحولی بزرگ در دنیای مجموعه بازی‌های فرقه‌ی اساسین به وجود بیاورد. حتی قبل از ایجاد تغییرات در مجموعه فارکرای هم به این موضوع فکر می‌کرد. البته فرانسوا گفت که فروش این بازی‌ها هیچ وقت کم نشد و حتی فارکرای افزایش فروش هم داشت؛ اما این دو مجموعه نیاز به یک وقفه داشتند. البته یوبی‌سافت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سه بازی Assassin’s Creed II، Assassin’s Creed Brotherhood و Assassin’s Creed Revelation را تا مدتی دیگر برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌کند.

منبع: IGN

‌‌‌‌