خانه / فناوری / بازی ویدیویی / تاریخ عرضه‌ی شورش در شهر ۴ مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی شورش در شهر ۴ مشخص شد

پس از نزدیک به دو سال صحبت از ساخت چهارمین قسمت مجموعه بازی‌های شورش در شهر، بالاخره تاریخ انتشار شورش در شهر ۴ (Streets of Rage 4) مشخص شده است. این بازی قرار است در روز ۳۰ آوریل (۱۱ اردیبهشت) سال جاری میلادی، یعنی کمتر از دو هفته‌ی دیگر، عرضه شود.

بازی Streets of Rage 4 در روز ۱۱ اردیبهشت روی تمام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود.

عرضه‌ی شورش در شهر ۴ برای تمام پلتفرم‌های حال حاضر در نظر گرفته شده است؛ یعنی بازی روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین کامپیوتر عرضه خواهد شد.

در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی، شرکت سازنده‌ی شورش در شهر ۴ همچنین از حالت‌های جدیدی برای این بازی رونمایی کرده است. حالت قدیمی Battle Mode که در قسمت‌های دوم و سوم این سری بازی‌ها وجود داشت، در شورش در شهر ۴ هم مثل گذشته قرار داده شده است. بازی‌کننده‌ها می‌توانند در حالت Battle Mode از بین هشت مرحله‌ی مختلف یکی را انتخاب و چه به صورت تیمی و چه به صورت جداگانه با یکدیگر به مبارزه بپردازند.

بازی Streets of Rage 4

قابلیت جدید دیگر بازی، امکان استفاده از شخصیت‌های کلاسیک شورش در شهر است. شخصیت‌های مهروف این مجموعه یعنی «اکسل»، «بلیز»، «اسکیت» و «مکس» و تعدادی شخصیت قدیمی دیگر به شکل کلاسیک خود در شورش در شهر ۴ حضور دارند. ظاهر پیکسلی و افکت‌های صوتی قدیمی این شخصیت‌ها بازسازی شده و در بازی جدید قرار گرفته است.

با این که آهنگسازان اصلی شورش در شهر، ساخت موسیقی قسمت چهارم را برعهده دارند، اما حتی امکان تجربه‌ی بازی با موسیقی قسمت‌های قبلی شورش در شهر وجود دارد؛ طوری که می‌توان تمام بازی را با موسیقی کلاسیک معروف این مجموعه بازی‌ها تجربه کرد.

می‌توانید در ادامه تریلر جدیدی را که برای اعلام تاریخ انتشار بازی و همچنین معرفی حالت کلاسیک شخصیت‌ها منتشر شده است، ببینید.

منبع: Gematsu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *