خانه / فناوری / بازی ویدیویی / تاریخ آغاز بتای Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

تاریخ آغاز بتای Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

در روز‌های اخیر رونمایی کاملی از بخش چند‌نفره و آنلاین بازی CoD: Modern Warfare انجام شد، این رونمایی‌ها بسیاری از طرفداران را امیدوار کرد و نوید یکی از بهترین‌ بخش‌های چند نفره در سری ندای وظیفه را داد. بعد از این رونمایی تاریخ آغاز بتا این بازی نیز مشخص شد.

به لطف قراردادی که چند سال گذشته سونی با شرکت اکتیویژن بست، امسال نیز کاربران پلی‌استیشن ۴، علاوه بر محتوا‌های انحصاری زمانی، میتوانند نسخه‌ی بتای جدیدترین نسخه از سری ندای وظیفه را در مدت زمان بیشتری تجربه کنند.

قرار است بازی در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۵ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

نسخه‌ی بتا‌ی این بازی در تاریخ ۱۲ تا ۲۳ سپتامبر برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت، برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز نسخه‌ی بتا در تاریخ ۱۹ تا ۲۳ در دسترس قرار خواهد گرفت و البته در دو روز اول این تاریخ‌ها نسخه‌ی بتا تنها در دسترس کسانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند خواهد بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

شایان ذکر است که نسخه‌ی بتا نیز قابلیت کراس‌پلتفرم را دارد و بازی‌کنندگان بر روی هر سه پلتفرم می‌توانند با بازی‌کنندگان پلتفرم‌های دیگر بازی کنند.

مانند بازی‌های دیگر سری ندای وظیفه که در سال‌های اخیر منتشر شده‌اند، پیشروی بازی‌کنندگان در نسخه‌ی بتا، در نسخه‌ی اصلی بازی نیز حساب خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare ساخته‌ی استودیو‌ی «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) که در واقع بازنگری‌ای از سری محبوب مدرن وارفر محسوب می‌شود، قرار است بازی در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۵ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.