خانه / سبک زندگی / مد و زیبایی / به رنگ زرد و خاکستری امسال بپیوندید

به رنگ زرد و خاکستری امسال بپیوندید

رنگ خاکستری یکی از رنگ‌های محبوب در طراحی مد و فشن است. با توجه به درخشانی رنگ زرد، از ترکیب این دو رنگ می‌توان استایل های زیبایی خلق کرد.
به رنگ زرد

کمپانی پنتون pantone امسال دو رنگ را به عنوان رنگ‌های شاخص سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است. تا به حال به رنگ زرد و خاکستری در استایل خود فکر کرده اید؟ با مجله دلتا بمانید.

اصلاً رنگ سال چیست؟

حتماً متوجه شده‌اید که در سال، طیف رنگ‌های مشابهی در صنعت مد بیشتر به‌چشم می‌خورد. این تشابه رنگی از آنجا می‌آید که هرسال از سوی شرکت پنتون یک رنگ به‌عنوان رنگ ترند و اصلی آن سال معرفی می‌شود.

در سال ۱۹۶۳ یک شیمی‌دان شرکت پنتون pantone ثبت کرد. کلمه‌ پنتون به معنای رنگ‌ها است. شاخص‌ترین فعالیت آن هم کدگذاری رنگ‌های مختلف است.

شناسایی رنگ‌های سال، انقلابی در عرصه مدوفشن، تبلیغات و صنعت ایجاد می‌کند که همه استایلیست ها هم تابع آن هستند. مثلاً لباس‌هایی به رنگ زرد یا قرمز و یا خاکستری.

چرا به رنگ زرد و خاکستری ؟

هر رنگ زردی به معنی سرخوشی و خوش‌گذرانی‌است و به‌واسطه رنگ خورشید یادآور زندگی دوباره، رشد و گرماست.

خاکستری در ادبیات، فیلم و تئاتر، برای شخصیت‌های مرموز و با ویژگی‌هایی هم خیر و هم شر استفاده می‌شود.

پس بدیهی است که جهان ترکیب این دو رنگ را به راحتی می‌پذیرد و به خوبی هم از آن  استقبال می‌کند.

مد و فشن به رنگ زرد و خاکستری

در صنعت مد و فشن نیز، این دو رنگ باهم استایل‌های زیبایی را به وجود آورده‌اند که ترند رنگ امسال را یکی از تاثیرگذارترین ترندها کرده است. این ترکیب در لباس‌های زنانه کاربرد بیشتری دارد که انتظار می‌رود طراحان لباس زنانه امسال از این رنگ‌ها بیشتر استفاده کنند.

چی بپوشم؟

در صنعت مد و فشن هر تکه از لباس‌تان می‌تواند به رنگ زرد و یا هر طیفی از خاکستری باشد. از نظرم این دو رنگ به قدری باهم هماهنگ هستند که شما می‌توانید حتی اکسسوری‌های مختلفی هم از این طیف عالی رنگی به همراه داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: شما می‌توانید با مطلب استایل پاییزی ، زودتر از همیشه در پاییز امسال بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *