خانه / سبک زندگی / مد و زیبایی / با کلاس بودن فقط با ۷ فاکتور زیبایی

با کلاس بودن فقط با ۷ فاکتور زیبایی

زنان با کلاس برای ست کردن استایل روزمره خود از چند اصل بسیار ساده پیروی می‌کنند، راز این بانوان شیک پوش چیست؟
با کلاس

خیلی ها استنباط می‌کنند که با کلاس بودن فقط یعنی لباس‌های گران پوشیدن و اکسسوری‌های لاکچری به همراه داشتن. برخی دیگر معتقدند استایل با کلاس داشتن یعنی روی مد بودن. حالا تصور شما چیست؟ در این مطلب از مجله دلتا می‌توانید فاکتورهای جهانی زنان شیک‌پوش باکلاس را بشناسید.

کمد لباس یک خانم شیک پوش لزوماً پر از لباس‌های رنگارنگ نیست. بلکه در این کمد لباس‌هایی وجود دارد که تناسب زیادی با یکدیگر دارند. می‌توان آن‌ها را به خوبی با هم ست کرد و از هرکدام از آن‌ها بار‌ها با لباس‌های دیگر استفاده کرد و استایل جدیدی ساخت.

۷ فاکتور زنان با کلاس

  • آن‌ها عادات روزمره مفیدی دارند

اگر یک شبانه روز از زندگی روزمره زنی با کلاس را دنبال کنید، متوجه عادات مفید او می‌شوید؛ مثلاً اینکه از شب قبل می‌داند فردا چه چیزی خواهد پوشید. در انتخاب لباس مناسب، حواسش به آب و هوا و دمای فردا هست. کمدش را مرتب می‌کند و ….

شیک‌پوش

  • زنان با کلاس برای دل خودشان لباس می‌پوشند

مهمترین نکته‌ای که باید بدانید، این است که آن‌ها برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران لباس نمی‌پوشند، بلکه لباس شیک و مرتب می‌پوشند برای خودشان. زیرا فردی خوش پوش، مرتب و اجتماعی هستند که زیبایی را دوست دارند.

  • حواسشان به تناسب لباسشان هست

لباس خانم‌های با کلاس همیشه متناسب با اندامشان یعنی نه بیش از حد گشاد و نه بسیار تنگ است. آن‌ها حتی گاهی لباس را نزد خیاط می‌برند تا آن را کاملاً فیت تنشان کند.

با کلاس و شیک پوش

  • با کلاس ها بیش از حد اکسسوری ندارند

معمولاً خانمهای شیک پوش در اکثر مواقع کمترین، اما بهترین انتخاب را از میان اکسسوری‌ها دارند. استفاده بیش از حد از اکسسوری، استایل شما را از مرکزیت توجه دور می‌کند و حتی ظاهری شلخته به شما می‌دهد.

  • استایل شخصی خودشان را دارند

عموماً خانم‌های شیک‌پوش با کلاس، استایل شخصی خودشان را دارند؛ هرچند همیشه یکجور لباس نمی‌پوشند، اما این دسته از افراد سبکی را انتخاب می‌کنند که بیشتر از همه خودشان دوستش دارند و بیش از بقیه مناسب آن‌هاست.

باکلاس

  • از لباس‌ها به خوبی مراقبت می‌کنند

از آن‌جا که معنی با کلاس لزوماً داشتن لباس‌های زیاد نیست، زنان شیک‌پوش از همان لباس‌هایی که دارند به خوبی مراقبت می‌کنند. حتی ممکن است برخی لباس‌های این افراد، چندین سال پیش خریداری شده باشد، اما به قدری خوب از آن نگهداری کرده‌اند که کسی متوجه نمی‌شود.

  • یک خانم با کلاس توجهی به ترند‌ها نمی‌کند

برخی از افراد چشمشان همیشه به دنبال ترند و مد روز است و منتظر می‌نشینند تا ببینند مدل‌ها چه لباسی می‌پوشند. اما خانم‌های شیک‌پوش اینطور نیستند. بلکه ترند‌ها را تنها موردی می‌دانند که در صورت تناسب با سلیقه شان، می‌توانند آن را داشته باشند. نه همیشه.

پیشنهاد مطالعه: می‌دانستید هر جین گشادی، شلوار جین بگی نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *