به هیچ وجه سراغ لباس‌های تنگ نروید، چون در این لباس‌ها، تمام اندام چاق به راحتی مشهود است. به جای آن تی‌شرت یا پیراهن‌هایی را که اندازه‌ هستند انتخاب کنید.

لباس تیره مردانه

پوشیدن لباس‌ های تیره

پوشیدن لباس‌های تیره رنگ شما را لاغرتر نشان می‌دهد. پس به سراغ رنگ‌های سیاه، سرمه‌ای، قهوه‌ای یا هر لباس تیره‌ دیگری بروید. لباس‌های تیره مخاطب را گمراه کرده و باعث می‌شود به نظر برسد که چند کیلویی لاغرتر هستید.

لباس ‌های پارچه ‌ای ضخیم نپوشید

از پوشیدن سوییشرت‌های جیب‌دار، آزاد و ضخیم دوری کنید. به جای آن سوییشرت‌های یقه هفت و شال‌های نازک پشمی انتخاب کنید. لباس‌های ضخیم به حجم اندام اضافه می‌کنند.

انتخاب ژاکت یا کت سه دکمه

پوشیدن ژاکت یا کت سه دکمه بدن را درازتر نشان می‌دهد و باعث می‌شود قد بلندتر و لاغرتر به نظر بیایید.

جیب ‌ها را پر نکنید

گوشی هوشمند، کیف پول پر و چیزهای دیگری را که خیلی جا می‌گیرند در جیب‌ها نگذارید. این کار شلوار یا پیراهن را پهن و افتاده و در نتیجه شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.

لباس مردان چاق

شلوارهای فاق کوتاه بپوشید

منظور این است که شلوارهایی نپوشید که روی کمرتان بسته می‌شوند. بهتر است شلواری انتخاب کنید که زیر چربی‌های پهلو بسته شود. دور شلوار باید آنقدری طول داشته باشد که باعث فشرده شدن زیر شکم و در نتیجه بیرون افتادن شکم از روی شلوار نشود.

وضعیت ایستادن صحیح

آخرین مورد که کم اهمیت هم نیست، این است که وضعیت ایستادن می‌تواند یک فرد چاق را لاغر و یک فرد لاغر را چاق نشان دهد. بنابراین وضعیت ایستادن صحیح خیلی مهم است. تا جایی که می‌توانید صاف بایستید، این باعث خواهد شد لاغرتر به نظر بیایید و در عین حال استایل خوبی هم داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انواع کت کردانه “کت تک، آچار فرانسه استایل مردانه” را مطالعه کنید.