خانه / فناوری / بازی ویدیویی / آداپتور کنترلرهای ایکس‌باکس وان برای ویندوز ۱۰ عرضه شد

آداپتور کنترلرهای ایکس‌باکس وان برای ویندوز ۱۰ عرضه شد

مایکروسافت چند ماه پیش اعلام کرده بود افرادی که ویندوز ۱۰ دارند، می‌توانند از کنترلرهای کنسول ایکس‌باکس وان روی سیستم خودشان استفاده کنند. این شرکت به‌تازگی آداپتوری را راهی بازار کرده که باعث می‌شود کاربران بتوانند با کنترلرهای ایکس‌باکس وان روی ویندوز ۱۰ بازی کنند.

مایکروسافت آداپتور مخصوص کنترلرهای ایکس‌باکس وان برای ویندوز ۱۰ را با قیمت ۲۴.۹۹ دلار راهی بازار کرد.

مایکروسافت در ابتدای سال ۲۰۱۵ این آداپتورها را معرفی کرده بود و اکنون آن‌ها را راهی بازار کرده است. این آداپتور به پورت USB کامپیوتر، لپ‌تاپ و تبلت‌های ویندوز ۱۰ متصل می‌شود و می‌توان هشت کنترلر ایکس‌باکس وان را به شکل بی‌سیم به آن متصل کرد.
براساس اطلاعات منتشر شده، این آداپتور با قیمت ۲۴.۹۹ دلار راهی بازار می‌شود. البته با کابل Micro USB هم می‌توان کنترلرهای ایکس‌باکس وان را به ویندوز ۱۰ متصل کرد.
مایکروسافت یک بسته‌بندی جدید برای کنترلرهای ایکس‌باکس وان عرضه کرده که شامل یک کنترلر به همراه این آداپتور می‌شود و با قیمت ۷۹.۹۵ دلار به فروش می‌رسد. این آداپتور به شکل خاص روی ویندوز ۱۰ به بهترین حالت کار می‌کند و کاربران می‌توانند به وسیله آن به خوبی با نرم‌افزار ایکس‌باکس به تجربه‌ی بازی‌های مختلف بپردازند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این آداپتور را مشاهده کنید:

Xbox wireless controller adapter Xbox wireless controller adapter Xbox wireless controller adapter Xbox wireless controller adapter Xbox wireless controller adapter Xbox wireless controller adapter

منبع: The Verge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *